Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Кочубко Василь Юхимович

БІОГРАФІЯ

Народився 2 січня 1950 р. на Чернігівщині. Закінчив у 1972 р. фізичний факультет Харківського державного університету.
Трудову діяльність розпочав у Харківському філіалі НДІ технології машинобудування, де брав участь у розробці мікроелектронних систем по космічній програмі "Союз-Аполон".
З 1976 р. працював на київському ВО "Кристал", де спільно з науковими установами Академії наук СРСР та Київським політехнічним інститутом були створені і запатентовані вперше в світі лазерні системи, обладнання та алмазні інструменти для обробки надтвердих матеріалів, зокрема природних алмазів.
Після Чорнобильської аварії очолив новостворену Київську інспекцію Держатомнагляду СРСР, де у стислі терміни були розроблені спеціальні технічні вимоги і створені системи контролю за проектуванням, виготовленням та випробуванням електронних систем управління та аварійного захисту ядерних реакторів.
З 1998 р. очолив київське державне підприємство "Ізумруд".
Має ряд винаходів та наукових праць, які знайшли втілення в унікальних технологічних процесах обробки природних алмазів, що дозволяє на цей час підприємству успішно конкурувати з відомими фірмами Бельгії, України, США.
Більш ніж 95% оброблених алмазів, обладнання, прилади та спеціальні інструменти для гранування алмазів експортуються до країн Заходу. За ці досягнення підприємство нагороджено призом "Золотий глобус" Європейської асоціації виробників і впевнено входить у нове тисячоліття.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»